Wskazówki

Tekst streszczenia w języku polskim i angielskim (najlepiej wraz z artykułem) tylko w wersji elektronicznej prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2023 roku na adres  e-mail: zsn.wt@pw.edu.pl

• Nazwa pliku powinna zawierać nazwisko autora lub pierwszego autora.
  • Streszczenia w języku polskim i angielskim, o łącznej objętości dwóch stron, należy przygotować zgodnie z wymaganiami wydawniczymi (plik „Wzór streszczenia”) podanymi na stronie WWW konferencji. Zostaną one opublikowane w Materiałach Zimowej Szkoły Niezawodności.
  • Artykuły, zakwalifikowane przez Radę Programową zostaną wydane w monografii Oficyny Wydawniczej PW. Artykuły należy przygotować zgodnie z wymaganiami wydawniczymi (plik „Wzór artykułu”) podanymi na stronie WWW konferencji.
  • Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji Zimowa Szkoła Niezawodności jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wystawienie faktury.

Konferencja „LII (52) Zimowa Szkoła Niezawodności ZSN 2024” jest dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka II  - Wsparcie konferencji naukowych”.