1. Miejsce konferencji: Hotel Meta (Szczyrk)
  2. Termin konferencji: 7 - 13 stycznia 2024 r.
  3. Opłata konferencyjna wynosi: 1900 zł.

Opłata obejmuje: udział w konferencji, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, uroczystą kolację, przerwy kawowe), materiały konferencyjne.

Opłata konferencyjna nie obejmuje zakwaterowania.

Organizatorzy zapewniają preferencyjne ceny noclegu w Hotelu Meta (przy rezerwacji min. 4 noclegów). Rezerwacji zakwaterowania należy dokonać bezpośrednio w hotelu, po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa w Zimowej Szkole Niezawodności 2024.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym. W przypadku zdalnego uczestniczenia w konferencji opłata konferencyjna wynosi: 950 zł.

Terminy:

• przesłanie streszczeń (i jeżeli to możliwe pełnej treści artykułu) na formatkach dostępnych na stronie konferencji 15.11.2023 r.
  • potwierdzenie przyjęcia tematyki referatu przez Radę Programową 5.12.2023 r.
  • zgłoszenie uczestnictwa 10.12.2023 r.
  • ostateczny termin wniesienia opłaty konferencyjnej 15.12.2023 r.
  • ostateczny termin przesłania pełnej treści artykułu 31.03.2024 r.

Pełne teksty referatów będą recenzowane i po wygłoszeniu kwalifikowane do publikacji pokonferencyjnej w monografii Oficyny Wydawniczej PW. Jednocześnie informujemy, że podczas Zimowej Szkoły Niezawodności 2024 będzie możliwość opublikowania artykułów w numerze specjalnym (Special Issue) czasopism Sensors i Energies wydawnictwa MDPI Open Access (100 / 140 pkt wg listy MEiN) oraz Journal of KONBiN, Eksploatacja i Niezawodność – Maintenance and Reliability, WUT Journal of Transportation Engineering.

Artykuły przyjęte do publikacji w czasopismach Sensors, Energies, Eksploatacja i Niezawodność – Maintenance and Reliability po uzyskaniu pozytywnych recenzji będą podlegały opłacie (APC Article Processing Charges) uiszczanej bezpośrednio do wydawnictwa.